Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Dopiewiec - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

416 500 zł1 190 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Dopiewiec, gmina Dopiewo. Grunt na osiedlu przy lesie, sielska okolica wsi a jednak blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł943 m² 603,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Dopiewiec. To idealne miejsce na Twój dom w pobliżu nowej inwestycji -osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł673 m² 503,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł943 m² 603,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł1 249 m² 349,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej w świetnej topowej lokalizacji pod Poznaniem? Masz dość zgiełku miasta i ciągłych korków ulicznych? Zapraszam na wieś do gminy Dopiewo, która wiedzie prym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 068 m² 299,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w centrum Dopiewca - tuż przy nowym przystanku kolejowym! = Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 1068 m do 1250 m w Dopiewcu (gmina Dopiewo) -.

Szczegóły ogłoszenia

798 700 zł1 363 m² 585,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1363 m | Dopiewiec | przy Lesie Zakrzewskim Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1363 m , położona w Dopiewcu, tuż przy Lesie Zakrzewskim.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł1 249 m² 351,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Dopiewiec to spokojna, nieduża miejscowość oddalona zaledwie 18 km od centrum Poznania. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną spokojnie żyć bliżej natury, ale z łatwym dostępem do miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł879 m² 350,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w centrum Dopiewca - tuż przy nowym przystanku kolejowym! = Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni od 879 m do 1338 m w Dopiewcu (gmina Dopiewo) -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

375 000 zł1 033 m² 363,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeżeli szukasz działki budowlanej w bliskiej okolicy Poznania, ale cenisz naturę i spokój mamy coś dla Ciebie! Polecamy na sprzedaż działkę budowlaną we wsi Glinki w gminie Dopiewo.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

420 000 zł963 m² 436,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy ładną działkę usługowo-mieszkaniową (nr 562/1) położoną w Konarzewie przy ulicy Kościelnej (zaraz koło przedszkola). Konarzewo to bardzo przyjemna i wygodna do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

281 600 zł704 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 704 m2 w Konarzewie, gmina Dopiewo Działka foremna w kształcie prostokąta. Wymiary: szerokość 23 m, długość 30 m. Ogród od strony południowo-wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

Działka budowlana

Konarzewo

299 000 zł960 m² 311,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w doskonałej lokalizacji? Pragniesz idealnego dojazdu do centrum Poznania? Chcesz zainwestować w działkę budowlaną? Ta oferta jest dla Ciebie! : Charakterystyka Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

5 464 600 zł97 776 m² 55,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa dopiewo, lisówki, z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej. Teren o powierzchni 9,7776 ha atrakcyjnie położony, niedaleko jeziora we wsi Lisówki, gm Dopiewo. Teren nie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

680 000 zł3 731 m² 182,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnym rejonie, z dala od zgiełku miasta, z dużym potencjałem? Zachęcam do zapoznania się z ofertą działki zlokalizowanej w Dopiewie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

936 000 zł14 400 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Świetnie położony teren rolny pod lasem, 1,4400 ha , we wsi lisówki, gmina dopiewo, oferuję urokliwie położony teren rolny z lasem w okolicy gminy Dopiewo, we wsi Lisówki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

6 222 370 zł113 134 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość gruntowa, teren rezydencjonalny, blisko jeziora tomickiego, dopiewo, lisówki Nieruchomość gruntowa położona w uroczej miejscowości Lisówki, powierzchnia 11,3134 ha, teren złożony.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

1 800 000 zł30 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka Z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej, dopiewo, lisówki Działka położona w uroczej miejscowości Lisówki, o powierzchni 3ha. Teren nie jest objęty mpzp, nie posiada warunków.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Dopiewiec +3 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Muminków

Dopiewiec,wielkopolskie

416 500 zł1 190 m² 350 zł/m²

 

 

 

Dopiewiec,wielkopolskie

499 000 zł739 m² 675,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 739 m z uroczym drewnianym domkiem w Dopiewcu gotowa baza pod budowę domu Sielskie miejsce z duszą. Drewniany domek w pastelowym odcieniu niebieskiego z białymi detalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Dopiewiec,wielkopolskie

430 000 zł1 190 m² 361,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Osiedle

Dopiewiec,wielkopolskie

425 400 zł709 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam Działki znajdujące się bezpośrednio przy lesie o metrażach 810m2 , 811m2 , 775m2, 709m2, 708m2 , 725m2. Działki są sprzedawane w cenie 600zł plus podatek vat 23% Numery działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Szkolna

Dopiewiec,wielkopolskie

499 000 zł1 249 m² 399,52 zł/m²

 

 

 

Dopiewiec,wielkopolskie

461 720 zł1 649 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- rezerwacja - Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej okolicy dla Twojej Rodziny? Pragniesz doskonałej komunikacji do centrum Poznania? A może marzysz o własnym zakątku, idealnym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skryta

Dopiewiec,wielkopolskie

280 000 zł690 m² 405,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę w Dopiewcu , przy ul. Skrytej o pow. 690m. W drodze przy działce wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja i gaz). Wydane warunki zabudowy na bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jasia i Małgosi

Dopiewiec,wielkopolskie

218 000 zł531 m² 410,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz niewielkiej działki dla siebie i swojej rodziny? Mamy w ofercie na sprzedaż grunt budowlany z warunkami zabudowy na dom wolnostojący. Piękna cicha okolica niedaleko lasu! :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chmielna

Dopiewiec,wielkopolskie

320 000 zł739 m² 433,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 739 m2 położona w Dopiewcu Szerokość: 20 m Długość: 36,95 m Uzbrojenie: prąd, woda, gaz w drodze, światłowód. Działka ogrodzona. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wichrowa

Dopiewiec,wielkopolskie

279 000 zł700 m² 398,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki z potencjałem? Pragniesz ciszy i odpoczynku od zgiełku miasta? Potrzebujesz doskonałej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na sprzedaż działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

359 000 zł900 m² 398,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w Dopiewcu, w gminie Dopiewo. Działka pusta, z wjazdem z ulicy Osiedle (asfaltowa), w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pieczarkowa

Dopiewiec,wielkopolskie

399 000 zł1 400 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. poleca na sprzedaż nieruchomości gruntową położoną w miejscowości Dopiewiec przy ul. Pieczarkowej, w otoczeniu lasu. Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

270 000 zł1 048 m² 257,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością chciałabym przedstawić Państwu nową ofertę działki do sprzedania. Dopiewiec - gmina Dopiewo, miejscowość położona w odległości 23 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wierzbowa

Dopiewiec,wielkopolskie

319 000 zł1 258 m² 254 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Działka nr 329/2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wierzbowa

Dopiewiec,wielkopolskie

349 000 zł1 258 m² 277,42 zł/m²

 

 

 

Dopiewiec,wielkopolskie

195 000 zł623 m² 313 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej z potencjałem? Marzysz o własnym domu w otoczeniu przyrody? A może chcesz bezpiecznie zainwestować? Mamy ofertę idealną dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Truflowa

Dopiewiec,wielkopolskie

359 000 zł1 275 m² 281,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 1275 m2 - w pobliżu lasu. Numer działki 42/4, dopiewiec ul. Truflowa. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego : - funkcja: zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Truflowa

Dopiewiec,wielkopolskie

399 000 zł1 275 m² 312,94 zł/m²

 

 

 

Dopiewiec,wielkopolskie

260 000 zł900 m² 288,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dopiewiec, gmina Dopiewo, działka budowlana 900 m2, sprzedam Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 900 m2, położona w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dopiewiec

Dopiewiec,wielkopolskie

200 000 zł622 m² 338,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki budowlanej ? Poszukujesz nieruchomości gruntowej na cele inwestycyjne? Pragniesz dogodnej lokalizacji ? Ta oferta jest dla Ciebie Dzień dobry, mam na imię , reprezentuję firmę aj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Dopiewiec,wielkopolskie

199 000 zł531 m² 374,76 zł/m²

 

 

 

Dopiewiec,wielkopolskie

170 000 zł605 m² 281,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry, mam nazywam się , reprezentuję firmę ajland i od wielu lat specjalizują się w branży nieruchomości na terenie gminy Dopiewo. Poniżej rekomenduję nową ofertę działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wierzbowa

Dopiewiec,wielkopolskie

415 000 zł1 258 m² 329,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 1258 m2 przy ul. Wierzbowej w miejscowości Dopiewiec koło Poznania. Działka nr 329/2 - 1175m2 Działka nr 329/6 - 83m2 Łącznie 1258m2 Wydano decyzje.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij