Mieszkanie Dopiewiec
Dopiewiec, wielkopolskie
- 414 448 zł
- 41,19 m²
- 10 061,86 zł/m²
Biuro sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie Dopiewiec
Dopiewiec, wielkopolskie
zaktualizowane:
3 lutego 2026
Mieszkanie Dopiewiec
Inwestycja: Osiedle Dąbrówka - Leśna Polana
Zaktualizowane: 3 lutego 2026
414 448 zł 41,19 m² 10 061,86 zł/m²
listopad 2027
2/2
2
naziemne
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
listopad 2027Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Miejsce postojowe:
naziemneStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 414 448 zł (10 061,86 zł/m²)
- Termin realizacji: listopad 2027
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 41,19 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (4,8 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: naziemne
- Źródło: oferta dewelopera: Linea Deweloper, zaktualizowane: 03.02.2026
- sygnatura ogłoszenia: Forte F-1A / 20
Lokalizacja
- Inwestycja: Osiedle Dąbrówka - Leśna Polana
- Adres: Dopiewiec, wielkopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna
- Na terenie inwestycji: plac zabaw
- W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia, przystanek autobusowy, kościół, las
Opis nieruchomości
Oferta dotyczy jednopoziomowego 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. (...)
| MieszkanieVilla Eko V-29/2 | 43,85 m² | 11 478,31 zł/m² | parter/2 | 2 | 503 324 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Villa Eko V-29/2 |
| MieszkanieVilla Eko R/V-29/13 | 58,26 m² | 9 119,86 zł/m² | 2/2 | 3 | 531 323 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Villa Eko R/V-29/13 |
| MieszkanieVilla Eko V-22/15 | 58,09 m² | 9 511,95 zł/m² | 2/2 | 3 | 552 549 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Villa Eko V-22/15 |
| MieszkanieVilla Eko V-22/10 | 58,09 m² | 9 511,95 zł/m² | 1/2 | 3 | 552 549 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Villa Eko V-22/10 |
| MieszkanieVilla Eko V-22/5 | 58,09 m² | 9 755,35 zł/m² | 2/2 | 3 | 566 688 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Villa Eko V-22/5 |
| MieszkanieRitmo R-2/19 | 33,64 m² | 10 323,07 zł/m² | 2/2 | 2 | 347 268 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Ritmo R-2/19 |
| MieszkanieRitmo R-2/8 | 43,75 m² | 9 496,91 zł/m² | 1/2 | 2 | 415 490 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Ritmo R-2/8 |
| MieszkanieRitmo R-1/4 | 29,40 m² | 10 877,99 zł/m² | parter/2 | 1 | 319 813 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| Ritmo R-1/4 |
| DomOPTI R/OP-26/2 | 66,42 m² | 8 833,97 zł/m² | 3 | 586 752 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| OPTI R/OP-26/2 |
| DomOPTI R/OP-25/2 | 66,43 m² | 8 821,29 zł/m² | 3 | 585 998 zł |
| Dom | ||||
|
||||
| OPTI R/OP-25/2 |
Biuro sprzedaży
885 332...
885 332 230