Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://dopiewiec.nieruchomosci-online.pl/osiedle-dabrowka-lesna-polana.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i29565.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://dopiewiec.nieruchomosci-online.pl/osiedle-dabrowka-lesna-polana.html
https://dopiewiec.nieruchomosci-online.pl/osiedle-dabrowka-lesna-polana.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i29565.html

Ceny
od 9 120 zł/m²
Metraże
od 27 do 58 m²
Liczba pokoi
od 1 do 3
Miejsca postojowe
naziemne

Stan inwestycji

częściowo oddana do użytku

Ceny

od 9 120 zł/m²

Metraże

od 27 do 58 m²

Liczba pokoi

od 1 do 3

Miejsca postojowe

naziemne

1 pokój

od 244 794 zł

2 pokoje

od 298 815 zł

3 pokoje

od 393 530 zł

Inwestycja realizowana przez:

Linea Deweloper

Biuro sprzedaży

Promenada 5

Dopiewiec

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieVilla Eko V-29/2 43,85 m² 11 478,31 zł/m² parter/2 2 503 324 zł
Mieszkanie
503 324 zł 43,85 m²
11 478,31 zł/m² 2 pok.
Villa Eko V-29/2

MieszkanieVilla Eko R/V-29/13 58,26 m² 9 119,86 zł/m² 2/2 3 531 323 zł
Mieszkanie
531 323 zł 58,26 m²
9 119,86 zł/m² 3 pok.
Villa Eko R/V-29/13

MieszkanieVilla Eko V-22/15 58,09 m² 9 511,95 zł/m² 2/2 3 552 549 zł
Mieszkanie
552 549 zł 58,09 m²
9 511,95 zł/m² 3 pok.
Villa Eko V-22/15

MieszkanieVilla Eko V-22/10 58,09 m² 9 511,95 zł/m² 1/2 3 552 549 zł
Mieszkanie
552 549 zł 58,09 m²
9 511,95 zł/m² 3 pok.
Villa Eko V-22/10

MieszkanieVilla Eko V-22/5 58,09 m² 9 755,35 zł/m² 2/2 3 566 688 zł
Mieszkanie
566 688 zł 58,09 m²
9 755,35 zł/m² 3 pok.
Villa Eko V-22/5

MieszkanieRitmo R-2/19 33,64 m² 10 323,07 zł/m² 2/2 2 347 268 zł
Mieszkanie
347 268 zł 33,64 m²
10 323,07 zł/m² 2 pok.
Ritmo R-2/19

MieszkanieRitmo R-2/8 43,75 m² 9 496,91 zł/m² 1/2 2 415 490 zł
Mieszkanie
415 490 zł 43,75 m²
9 496,91 zł/m² 2 pok.
Ritmo R-2/8

MieszkanieRitmo R-1/4 29,40 m² 10 877,99 zł/m² parter/2 1 319 813 zł
Mieszkanie
319 813 zł 29,40 m²
10 877,99 zł/m² 1 pok.
Ritmo R-1/4

MieszkanieForte F-1B / 2 38,33 m² 10 110,25 zł/m² parter/2 2 387 526 zł
Mieszkanie
387 526 zł 38,33 m²
10 110,25 zł/m² 2 pok.
Forte F-1B / 2

MieszkanieVilla Eko V-22/3 41,55 m² 11 321,83 zł/m² parter/3 2 470 422 zł
Mieszkanie
470 422 zł 41,55 m²
11 321,83 zł/m² 2 pok.
Villa Eko V-22/3

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Linea Deweloper

Biuro sprzedaży

Promenada 5

Dopiewiec

885 332...

885 332 230

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij